KIRTASİYEBANK PARA PUAN

 

Web sayfamızı kullanarak Para Puan kazanabilirsiniz. Kazandığınız Para Puan ile hediye çeki oluşturarak ücretsiz alışveriş yapma hakkına sahip olursunuz.

 

Kazanmış olduğunuz Para Puan’ ları Hesabım > Para Puanlarım sekmesinden görüntüleyebilir ve alışveriş yapabilmek için hediye çekine dönüştürebilirsiniz. Ayrıca Hesabım > Para Puan Detaylarım sekmesinden de bu döneme kadar hangi işlemlerinizden kaç Para Puan Kazandığınızı görebilirsiniz.

 

Toplamış olduğunuz her 100 Para Puan karşılığında 1 TL kazanırsınız. Hediye çeki oluşturabilmek için en az 1.000 Para Puan biriktirmelisiniz.

 

Para Puan Kazanabileceğiniz Aktiviteler;

 

ü  Vermiş olduğunuz her siparişte ürünün değeri kadar Para Puan kazanırsınız. ( Örneğin 35 TL değerinde bir alışveriş yaptığınızda hesabınıza 35 Para Puan tanımlanır. )

ü  Fırsat Ürünleri başlığı altındaki ürünlerde ve Ana Sayfa üzerinde yer alan ürünlerde, belirli dönemlerde katlayan Para Puan fırsatları takip ederek ürün bedelinin çok üstünde Para Puan kazanabilirsiniz. )

ü  Ürünlere yapacağınız yorumlarda 5 Para Puan kazanırsınız.

ü  Ürünlere yapacağınız her puanlama için 5 Para Puan kazanırsınız.

ü  Sitemize üye olduğunuzda 100 Para Puan kazanırsınız.

ü  Üyelik işlemlerinizi tamamladıktan sonra Hesabım > Üyelik Bilgilerim alanındaki bilgileri doldurduğunuzda 10 Para Puan kazanırsınız.

ü  Eğer bir arkadaşınızı davet ederseniz ve sitemize üye olup alışveriş yaparsa 150 Para Puan kazanırsınız. Arkadaşınız ise sizin davetiniz ile geldiği için 50 Para Puan kazanır.