HAKKIMIZDA

 

Kırtasiyebank, kurulduğu 1967’den bu yana istikrarlı büyümesini devam ettirmiş ve bundan sonra da devam ettirecek bir kurum olmanın yanı sıra, sosyal faaliyetlerini de azami ölçüde yerine getiren bir kurumdur.

 

Kırtasiyebank, Sakarya’da kırtasiyecilik sektörünün öncülerinden olabilmek için yola çıkmış ve bu sorumluluğu gerek alt yapısı, gerek entegrasyon yapısı, gerekse servis ağıyla daha da ileriye taşıyabilecek tecrübeli idarecileri ve çalışanlarıyla hizmet vermeye devam etmektedir.

 

Kırtasiyebank, girişimci yapısı ile risk almaktan geri durmamış, müşteri memnuniyetini temel alacak işlere el atmıştır. Ana politikası “kalite” olan Kırtasiyebank, müşterilerinin en ufak bir şikâyet ile geri dönmesini arzu etmez. Bu bağlamda geri dönüşler mutlu ifadeler ile gerçekleşmiş, şikâyetler yerine talepler değerlendirmeye alınmıştır.

 

Kırtasiyebank, müşterilerine tam bilgi sunmak için düzenli ve kolay anlaşılır belgeler üzerinde yoğunlaşmış, günün koşullarına ve teknolojisine bağlı olarak iletişimde sektörün kolay ulaşılabilir bir kurumu haline gelmiştir.

 

Kırtasiyebank, vizyonu gereği “bugünün yarından farkı olmazsa bu iş olmaz” anlayışla yarına tüm birimleriyle hazır olan bir kurumdur. 1967 yılının başlangıcında bu anlayış ile yola çıkan Kırtasiyebank günümüzde de bu anlayışı sürdürmektedir.

 

Kırtasiyebank, Sakarya’da referansları son derece sağlam bir kurumdur. Yüzlerce müşteri portföyüne sahip olmanın özgüveni ile yarınlara daha sağlam adımlarla ilerlemeye devam etmektedir.

 

Kırtasiyebank, serbest piyasa koşullarının gerekliliklerini yerine getiren, haksız rekabetten uzak, mevcut sektörün önde gelen bir kurumudur.

 

Kırtasiyebank, mevcut prensiplerine bağlı kalarak siz müşterilerine şimdikinden daha iyi hizmet vereceğini taahhüt eder, günlük hayatının her karesinde başarılar diler.